Hakkımızda

Hikayemiz


2018 Yılı Temmuz ayında Çamlıca Mahallesi Laleli Sok. No:59A sayılı adreste faaliyete başlayan işletmemiz Müşterilerimizin bize olan güveni, vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi, güler yüzlü personelimiz ve verilen hizmetin arkasında durmamız nedeni ile büyüdü halen kanlı pınar şehitliği organize sanayi üst kısmında bulunan modern tesisimizde devam etmektedir. Fabrikamızda 2019 yılı Temmuz ayında yenilediğimiz otomatik halı yıkama makinamız, iki adet halı sıkma makinası 2 adet meç makinası, 3 Adet Vakum makinası, 2 adet Buhar makinası, 1500 m2 kapalı 3000 m2 açık halı askı alanı ile Eskişehir deki en modern fabrikadır.

bizbiz

Şirketimiz bünyesinde ikisi orta boy H100 tipi araç ve bir adet 12 metreküp araç olmak üzere 3 araç ile servis hizmeti sunmaktayız. personelimiz genel olarak şirket logolu giyim kuşamları ile hizmet sunmakta; halınızı, yorgan ve battaniyelerinizi teslim almakta, Stor perdelerinizi yerinde kendisi sökerek teslim almakta ve yine kendisi takarak zarar görmeden teslim alma ve verme işlemini gerçekleştirmektedir. koltuk, yatak yıkama işlemleri ise uzman personel tarafından yerinde ifa edilmektedir.

Düzgün halı Yıkama ailesi olarak prensibimiz Hizmette sürekliliğin ifasıdır. Ücret karşılığında verdiğimiz hizmetten en yüksek memnuniyeti alabilmek, kazancımızı helal olarak cebimize koyabilmektir. %100 müşteri memnuniyeti herşeyden önceki prensibimizdir. Elbetteki tüm müşterilerimizi %100 memnun edemediğimiz durumlar söz konusu olmuştur fakat bizler memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda hizmeti yenileme cihetine gitmekteyiz. Müşterimizin geri bildirimi halinde verdiğimiz hizmeti tekrarlıyoruz. İnsan faktörünün olduğu her noktada zaman zaman hata yapılabildiğinin bilincindeyiz.

Halınızı nasıl yıkıyoruz; sizler sipariş verdiğinizde size yakın ekibimize Adresinizi yollayıp en kısa süre içerisinde halınızı aldırıp karşılığında teslim fişi veriyoruz. halınızı alan personelimiz teslim fişine TESLİM ALDIM yazarak imzalamakta ve bizlere emanet ettiğiniz ürün ile alakalı hesap sorulur olma sorumluluğunu alıyoruz. halınızda saten yapıştırma etiket kullanarak alışılagelmiş uçuz etiketler ile Tel zımbanın verdiği zararı ortadan kaldırıyoruz , bu tel zımbaların ayağa batma paslanarak halıya zarar verme gibi etkilerini ortadan kaldırıyoruz. Özellikle kaydırmaz olarak tabir edilen halılardan etiktlerin düşme ihtimaline binaen plastik kılçık kullanıyoruz.

Halınız fabrikaya geldiğinde ilgili personel tarafından cinsine göre ayrılarak otomatik makinada yada özel yıkama olarak ayrılmakta her hangi bir şekilde HAVUZA ATILMAMAKTA ve tek tek yıkanmaktadır. Yıkandıktan sonra sıkma makinasında sıkılan halı, paket masasına alınarak kontrol edilmekte gözden kaçan leke yada kir olması halinde müdahele edilmekte gerekirse yeniden yıkanmakta ve halı askısına asılarak kuruması beklenmektedir. halınız halı sıkma makinasında içindeki suyun %85-90 ını attığından yaz kış farketmeksizin kurumaktadır. yıkama videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Halı askısından indirilen halınız ilgili personel tarafından paket masasına alınarak kalite kontrolü yapılmakta üzerinde bulunan kıl tüy gibi maddelerden makina ile arındırılarak ve parfümlenerek ölçümü yapıldıktan sonra paketlenmekte ve sevke hazır hale getirilmekte sevkiyatı yapılmaktadır.

Yün halılarınızda yün halılar için özel olarak üretilmiş yün halı şampuanı kullanılmakta, Otomatik makinada yıkanmamakta meç makinası ile yumuşak uçlu fırça kullanılarak yıkanmaktadır. Ayrıca El dokuması halılarda özenle özel şampuan kullanılarak yıkanmakta ve dokusunun bozulmaması için sıkma makinasına atılmamaktadır.

Bambu ve nepal halınız tıpkı koltuk yıkar gibi paket masasına serilerek özel şampuan sıkılarak el fırçası ile yıkanmakta ve vukum makinası ile çekilerek kurumaya bırakılmakta ve servis edilmektedir. Koltuk ve Yatak yıkama işlemi adresinize gönderilen personel tarafından yerinde ifa edilmekte , koltuğun boyutuna göre ücretlendirilmektedir. Bizler hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Şikayet ve önerileriniz için bizlere ulaşınız.

NE DEDİLER —

Bizi tercih eden bazı değerli müşterilerimiz

 • İş yerimdeki koltuklar ve halıları yıkatmaya verdim, fiyatlar gayet iyi ve yaptıkları iş gerçekten o parayı hak ediyor. Eyvallah
  Hüseyin Ünal
 • Ellerinize sağlık, inanılmaz memnun kaldım. Baya eski bir leke vardı koltuklarım'da ve çıkacağını hiç düşünmemiştim ama sayenizde tertemiz oldu, Teşekkürler
  Ayşe Altındağ
 • Halılarımı ve koltuklarımı yıkatmıştım, çok güzel oldular ve çok da güzel kokuyorlar. Teşekkürler
  Merve Mahmutlar
 • Halılarım ve perdelerim çok kirlenmişti ve bir kaç gün sonra da misafirlerimiz gelecekti, Rica ettik ve sağ olsunlar bizi kırmadılar, zamanında yetiştirdiler. Çok çook tavsiye ediyorum.
  İbrahim Çoban
WhatsApp Hattı